5 patarimai, kaip suprojektuoti savo svajonių namus

Šiandieninėje konkurencingoje namų rinkoje gali būti sudėtinga išsiskirti iš minios. Net kūrybingiausiems ir novatoriškiausiems dizaineriams reikia nedidelės draugų pagalbos, kad jie galėtų pasiūlyti dizaino idėjų, kurios patiktų daugeliui potencialių būsto pirkėjų. Jei esate pasiruošę pakelti savo namų dizaino žaidimą į kitą lygį ir ieškote naujų įžvalgų, kaip geriausiai sukurti tobulą erdvę, tuomet atėjote į tinkamą vietą! Sudarėme penkių praktinių patarimų sąrašą, kurie padės jums akimirksniu suprojektuoti savo svajonių namus! Daugiau info: https://www.architektugildija.lt/namu-projektai/

Nebijokite prašyti pagalbos

Kai kuriems žmonėms mintis samdyti profesionalą, kuris padėtų sukurti svajonių namus, kelia siaubą. Mintis palikti erdvę tvarkyti kažkam kitam gali šiek tiek nervinti, bet taip neturi būti! Svarbu nepamiršti, kad daugelis profesionalių interjero dizainerių turi daug patirties šioje srityje ir mielai padės draugiškai, konstruktyviai kritikuodami jūsų projektus. Daugelis dizaino firmų siūlo nemokamas konsultacijas dėl dizaino, todėl nesidrovėkite prašyti pagalbos. Dizaino konsultacijos dažnai yra puikus būdas nustatyti sritis, kuriose jūsų dizainą reikia tobulinti, ir užtikrinti, kad pataikysite į visus pagrindinius dizaino punktus, kurie svarbūs potencialiems jūsų namų pirkėjams.

Nulaužkite formą

Projektuojant savo svajonių namus nebūtina laikytis tų pačių dizaino užuominų, kurias jau daugelį metų naudoja visi kiti. Tiesą sakant, taip elgdamiesi turėsite nuobodžią, neoriginalią erdvę, neatspindinčią jūsų stiliaus ar asmenybės. Svarbu mesti iššūkį per daugelį metų susiformavusioms dizaino normoms ir pabandyti sulaužyti formas keliose pagrindinėse srityse. Pavyzdžiui, pasirūpinkite, kad svetainės dizainas skirtųsi nuo valgomojo ir miegamojo, o spalvų paletė būtų drąsi, bet ne per daug ryški.

Strategiškai pasirinkite apšvietimą

Apšvietimas yra vienas svarbiausių dizaino sprendimų, kuriuos priimsite projektuodami savo svajonių namus. Prastai suprojektuota erdvė gali būti skirtumas tarp gražios erdvės ir biuro. Šviesos naudojamos atmosferai sukurti, konkrečioms savybėms išryškinti ir nuotaikai sukurti. Pasirinkę tinkamus svetainės šviestuvus, sukursite šiltą, kviečiančią erdvę, puikiai tinkančią susisukti su knyga. Pasirinkę netinkamus šviestuvus, galite sukurti šaltą ir nejaukų kambarį.

Galvokite ne tik apie savo kvadratūrą

Kvadratinis plotas yra įprastas projektavimo kriterijus, naudojamas naujo namo kainai nustatyti. Tačiau svarbu prisiminti, kad dauguma potencialių būsto pirkėjų, vertindami nekilnojamojo turto dizainą, į jį neatsižvelgia. Tik vienas iš penkių žmonių, ieškodami naujo būsto, atsižvelgia į kvadratinę pėdą. Projektuojant savo svajonių namą geriausia vadovautis kvadratiniais metrais, o ne griežta taisykle. Pavyzdžiui, jei per artimiausius kelerius metus planuojate susilaukti mažylio, nepamirškite projektuoti atsižvelgdami į jo poreikius ir norus!

Dauguma žmonių nesupranta spalvų teorijos, tad paaiškinkite jiems tai!

Dauguma dizainerių, architektų ir dekoratorių žino viską apie tai, kaip svarbu naudoti spalvų paletę, kuri papildytų jūsų pasirinktus baldus ir kartu subalansuotų kambario atmosferą bei šviesos lygį. Tačiau kai kalbama apie būsto pirkėjus, turite jiems tai paaiškinti. Nebijokite paaiškinti, ką reiškia kiekviena spalva, iš kur ji kilusi ir kaip planuojate ją naudoti. Net labiausiai spalvomis nesidomintys būsto pirkėjai supras, ką daro raudona ir ką – mėlyna spalva, tad paaiškinkite tai ir kitiems!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *