Kokios yra optimalios buhalterinės paslaugos kainos?

Kaip jau supratote iš temos pavadinimo, šiandien kalbėsime apie paslaugų kainas. Daugelis kompanijų galvoja, kad geriausia verslo strategija yra orientuotis į kainą ir savo klientams visuomet pasiūlyti žemiausias kainas rinkoje. Tačiau ar taip dirbdami iš tikrųjų uždirbsite daugiausiai? Praktika rodo, kad rinkos lyderiai tikrai nėra tie, kurie dirba pigiai. Dažniausiai tai vidutines kainas siūlančios kompanijos arba net brangiausias kainas siūlančios įmonės. Esmė yra tame, kad daugelis klientų puikiai supranta, kad pigiai nusipirkti aukštos kokybės produkciją ar paslaugas nėra įmanoma. Juk viskas kainuoja. Aišku, tai galioja ne visoms paslaugoms ar prekėms. Tačiau dažniausiai, visi supranta, kad kokybiška paslauga bus didesnės kainos. Taigi, šioje vietoje rekomenduojame nepamiršti to ir perkant buhalterines paslaugas. Kaip jau tapo aišku iš praėjusių straipsnių, geros ir kokybiškos apskaitos paslaugos kainuoja brangiau. Buhalterinės paslaugos kainos gali būti labai įvairi. Vienos įmonės siūlo labai mažus įkainius, kitos didesnius. Tačiau šioje vietoje nereikėtų iš karto pirkti pigiausiu paslaugų. Atkreipkite dėmesį, kad už mažą kainą buhalterinių paslaugų kompanija jums tvarkys tik dviejų darbuotojų apskaitą ir priims tik penkiolika sąskaitų per mėnesį. Jeigu jūsų įmonė užsiima pardavimais ir jie jums gerai sekasi, tuomet logiška, kad greičiausiai jūs tikrai išrašysite daugiau sąskaitų, todėl prieš pasirašant buhalterinių paslaugų teikimo sutartį aptarkite tokius niuansus. Optimaliausias sąskaitų kieki iki šimto vienetų. Ir tai galioja jeigu įmonė yra labai maža, turi du, tris darbuotojus. Tačiau, tiems, kas planuoja plėstis reikėtų viską gerai skaičiuoti, nes buhalterinės paslaugos kaina labai svyruoja nuo buhalteriams tenkančio apskaitos darbo krūvio.

Buhalterinių paslaugų sutarties pasirašymas

Ko gero pats svarbiausias akcentas šioje vietoje yra sutarties pasirašymas. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad pradėjus verslą reikėtų rinktis tik tokias kompanijas, kurios sutinka dirbti su neterminuota sutartimi. Kodėl tai jums geriau? Pirmiausia, niekada nežinote, kada gausite daugiau užsakymų ir galėsite plėstis, tokiu atveju tiesiog finansiškai nenaudinga turėti įsipareigojimus. Geriausia mokėti keliais eurais brangiau, bet dirbti su tokia apskaitos kompanija, kuri supranta klientų poreikius. Juk logiška, kad klientams bet kokiu atveju yra geriau turėti neterminuota paslaugų sutartį. Aišku, jeigu pažvelgsite iš buhalterinių paslaugų kompanijos pusės, tai jiems naudingiau terminuotos sutartys, nes tokiu būdų jie žino, kad tam tikrą laikotarpį gaus pajamas.

Kada samdyti savo buhalterį?

Natūralu, kad daugelis verslininkų nežino, kada geriausia samdyti savo buhalterį. Šioje vietoje reikia skaičiuoti, tačiau bendrai galime pasakyti, kad kada įmonė pasiekia pusantro ar du tūkstančius eurų išlaidas buhalterijos paslaugoms, tai ženklas, kad galite ieškoti buhalterio.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *